• destek@etkinlikgetir.com
  • +90 (216) 349 79 84
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
182 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sarko Yazmacı
  • ADRES: PAPA RONCALLİ SOKAK 99 / A HARBİYE ISTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 246 3300
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1991 yılında İstanbul’da Ayşegül Tanju Yazmacı ve Sarko Yazmacı tarafından kurulan ATY Etkinlik Yönetimi ve Prodüksiyon şirketi kısa sürede Türkiye’nin en büyük etkinlik yönetimi şirketlerinden biri haline geldi.

Bugün, Ayşegül ve Sarko ve onların inanılmaz ekibi, ETKİNLİKLER sanatında tamamen ustalaşarak olağanüstü titizlik, hassasiyet ve detaylara dikkat ile karakterize şaşırtıcı dekor aksanları, yaratıcı fikirleriyle en iyi bilinen yenilikçiler ve trend belirleyicilerdir.

Yaratıcılık, ATY Events’i yönlendiren şeydir. ATY ekibi tasarım severler, yaşam tarzı bağımlıları, renkli haçlılar ve iletişim meraklılarıdır.

Danışmanlıktan üretime kadar, etkinliğinizi daha görünür ve büyüleyici hale getirmenin en etkili ve görsel olarak çarpıcı yollarını tanımlıyoruz.

12.000 metrekarelik tesisimizde ses ve yıldırım ekipmanı, teknisyenler, tasarımcılar, marangozlar, esnaflar ve “ATY Events” deneyimi olan sihri yaratan yapım personeli bulunmaktadır.

Müşterilerin marka oluşturma çabalarını kullanan benzersiz ve akılda kalıcı yüksek profilli deneyimler yaratmakla tanınıyoruz.

İstanbul ve Dubai’deki ofisleri ile ATY, etkinliğin tasarımını, yönetimini ve yürütülmesini daha kolay ve verimli hale getiren tek altyapıdır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.